Cafe ilaçlama

Cafeler ve restoranlar haşere böcek ve kemirgenlerin yiyecek bulabildiği yerler olduğundan bu zararlı varlıkların yaşamak istediği yerlerin başında gelmektedir. Kış aylarında yiyecek sıkıntısı çeken farelerin ve çeşitli haşerelerin istila etmeye çalıştığı cafelerin hijyen kurallarını ihlal etmeden çalışması gerekmektedir. Her an ciddi bir haşere tehlikesi ile karşı kalan kafelerin düzenli olarak haşere ve böcek kontrolü yaptırması gerekmektedir çünkü, unutulmamalıdır ki bazı haşere türleri gözle görülmeyecek kadar küçüktür ve cafe gibi insanların sıkça girip çıktığı toplu alanlarda hızla üremek ve barınmak isteyeceklerdir. Bir taraftan da insanların beslenme ihtiyacını karşılayan bu mekânların mutlaka ama mutlaka temiz ve sağlıklı alanlar olması gerekmektedir. Temiz ve sağlıklı bir mekânın olmaması ya da müşterilerin en keyifli anlarında bu haşere böcek ve ya kemirgenlerden birini görmeleri, işletmecilerin ticari itibarını zedeleyecek, işletmeciyi maddi zorluklara itecektir. Bu bakımdan bilinçli olarak profesyonel bir ekip ile birlikte bu alanların düzenli olarak dezenfekte edilmesi gerekmektedir.

İlaçlama, bireysel olarak yapılması meşakkatli ve kesin sonuç vermeyen bir işlemdir. Bu bakımdan böyle bir işlemi tek başınıza yapmaya kalkışmayın. İnsanlar yüzyıllardır haşere ve böcekler ile mücadele etmektedir. Günümüzde ise birçok cafe ilaçlama firması bulunmaktadır. Bu bakımdan cafenizi ilaçlatmaya karar verdiğinizde doğru böcek ilaçlama firmasını seçmeniz de çok önemlidir. Seçeceğiniz firmanın, alanında uzman olması gerekmektedir. Alanında uzman olan bir firma, cafe gibi birçok insanın girip çıktığı bir alanı doğru zamanda doğru şekilde ilaçlayacaktır. İlaçlama yapmadan önce firmanın yapacağı fizibilite raporu da çok önemlidir çünkü hem her böcek aynı ilaç ile ölmez hem de bu çalışma ile sizler de bütçenizi ayarlayabilirsiniz. Fizibilite raporu yapılıp, haşere ya da böcek türü tespit edildikten sonra da ne şekilde ilaçlama yapılacağına karar verilir. Kokusuz ilaçlama, mücadele edilecek olan böcek ve haşere türüne bağlı olmak ile birlikte, size ilaçlama yapılırken günlük hayatınızı yaşama olanağı tanır. Seçilecek olan firma, teknolojiyi yakından takip eden bir firma olmalıdır. Bu özelliklere dikkat ettiğiniz takdirde işletmelerinizi güvenli ve kaliteli bir biçimde koruma altına almış olursunuz
Mekanlarınızı tüm zararlılardan arındırıyoruz. Cafelerinize gelen müşterilerinizin rahatını kaçırabilecek böcekleri işinin ehli ekiplerimiz ilaçlayarak etkisiz hale getiriyor. Ahşap masa, sandalye, tablo vb. mobilyalarınıza zarar verebilecek olan haşereler yaz aylarının gelmesi ve havaların ısınmasıyla birlikte yoğun olarak mekanlarınıza akın ederler. Ahşap zeminleri oyarak çatlakların arasında gizlenen ve eşyalarınıza her gün biraz daha zarar veren böceklerden sizi kurtaralım.

 

 

Leave a Reply